Instrukcja korzystania z BIP NAWA - NAWA

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
 


Publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP) informacje zgromadzone są w menu po prawej stronie. Menu to, nazwane przez ustawodawcę „menu podmiotowym”, jest podzielone na działy, na które składają się kolejne pozycje menu.

Pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści podstrony biuletynu lub też do kolejnego podmenu, zawierającego szereg podstron z informacjami.

Aby wyświetlić treść informacji publicznej na podstronie należy kliknąć na wybraną pozycję menu lub, w przypadku wystąpienia wielu podstron, wybrać jedną z wyświetlanej listy.

Treść informacji publicznej publikowana jest jako tekst oraz załączniki w postaci plików do pobrania.
         
Pliki do pobrania zapisywane są w postaci: .doc, .docx, .xls, .xslx, .pdf. Jeśli użytkownik nie posiada niezbędnego oprogramowania do wyświetlenia zawartości załączonych plików, może skorzystać z darmowych przeglądarek plików typu: .doc, .docx, .xls, .xlsx, .pdf.

Share