Studia I stopnia - NAWA

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
 

Program im. gen. Władysława Andersa – studia I stopnia i studia jednolite magisterskie to oferta skierowana do młodzieży polonijnej zainteresowanej podjęciem w Polsce studiów I stopnia lub studiów jednolitych magisterskich. Program przyczynia się do promocji Polski jako kraju atrakcyjnych możliwości edukacyjnych i naukowych oraz wzmocnienia poziomu kwalifikacji w środowiskach polonijnych.

Program obejmuje kształcenie się w uczelniach nadzorowanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oferuje stypendium na kształcenie się na studiach stacjonarnych realizowanych w języku polskim, z wyłączeniem lingwistyki stosowanej oraz filologii obcych (z wyjątkiem filologii polskiej i filologii polskiej jako obcej). Studia mogą być poprzedzone rocznym kursem przygotowawczym NAWA.

Ogłoszenie o naborze wraz ze szczegółowymi wytycznymi: https://nawa.gov.pl/studenci/studenci-zagraniczni/program-im-gen-andersa/nabory-otwarte-2024/studia-i-stopnia/ogloszenie.

Share

Menu