Dyrektor Biura Informatyki (nr ref. BIA/4/2021) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 19.12.2021 r., data rozstrzygnięcia 31.12.2021 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • zarządzanie i organizacja pracy Biura IT,
  • nadzór nad portfelem projektów w zakresie rozwoju oprogramowania oraz infrastruktury IT,
  • zapewnienie płynności działań z zakresu systemów oraz infrastruktury IT Agencji,
  • zapewnienie utrzymania, rozwoju i bezpieczeństwa systemów informatycznych, infrastruktury IT oraz baz danych,
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji regulacji wewnętrznych w Agencji dotyczących IT oraz bezpieczeństwa informacji, w tym, m.in.: polityki bezpieczeństwa informacji, procedur, opisów procesów, a także nadzór nad ich realizacją,
  • nadzór i udział w działaniach przygotowujących do postępowań przetargowych oraz zakupowych z obszaru IT,
  • projektowanie i zarządzanie budżetem Biura,
  • współpraca i utrzymywanie relacji z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • sporządzanie planów, sprawozdań i raportów na potrzeby Agencji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe i techniczne),
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • wiedza dotycząca rozwoju oprogramowania, systemów klasy ERP, infrastruktury IT, bezpieczeństwa informatycznego,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej i swobodną komunikację,
  • profesjonalizm, samodzielność i innowacyjność w realizacji zadań,
  • zdolności analityczne, kreatywność i zdolności szukania nowych rozwiązań.

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence,
  • wiedza na temat architektury systemów komputerowych,
  • znajomość notyfikacji UML/BPMN,
  • doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania i prowadzeniu projektów IT,
  • znajomość przepisów w ramach zamówień publicznych, finansów publicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA