Nabór na stanowisko głównego informatyka – analityka w pionie administracyjno-organizacyjnym (Nr ref. PAO/3/2018) - NAWA

pasek

Data przyjmowania zgłoszeń 20.06.2018 r., data rozstrzygnięcia 06.07.2018 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Polna 40

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udział w projektowaniu i implementacji systemu IT zarówno dla potrzeb wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • analiza projektowanych procesów NAWA w kontekście budowanego systemu pod obsługę użytkowników
  • współudział w tworzeniu dokumentacji projektowych: map procesów, harmonogramów wdrożeń
  • wsparcie podczas wdrożeń oprogramowania oraz współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów
  • koordynacja i przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych systemu
  • analiza zgłaszanych błędów wykrytych podczas testów funkcjonalnych i ich raportowanie
  • administracja systemem (nadawanie uprawnień, konfiguracja systemu, wsparcie techniczne dla pracowników)
  • wsparcie techniczne dla wnioskodawców i pracowników, w tym organizacja szkoleń
  • wsparcie w przygotowaniu manuali systemowych dla ekspertów zewnętrznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki ścisłe)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z dostawcą ORBEON
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym
  • zdolności analityczne
  • kreatywność i zdolności szukania nowych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość pakietów biurowych MS Office

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość narzędzi JIRA, ORBEON
  • wiedza na temat architektury systemów komputerowych
  • doświadczenia w wykonywaniu testów manualnych, automatyzacji oraz dokumentowaniu wyników testów
  • doświadczenia w przygotowaniu scenariuszy i danych testowych
  • znajomość języków programowania JAVA, C ,C++
  • doświadczenie w pracy z bazami danych

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
    "Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez NAWA. Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA."
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji
    "Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA."

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.