Nabór na stanowisko głównego specjalisty w Pionie uznawalności wykształcenia i uwierzytelniania dokumentów (Nr ref. PUW/1/2020) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 09.08.2020 r

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 04.09.2020 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Gotowość podjęcia pracy: od listopada 2020

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • opracowywanie, w języku polskim i angielskim, materiałów informacyjnych poświęconych uznawalności wykształcenia oraz polskiego systemu edukacji,
  • realizacja zadań związanych z projektami międzynarodowymi w obszarze uznawalności wykształcenia,
  • organizacja konferencji, webinariów i spotkań dotyczących uznawalności wykształcenia,
  • bieżąca weryfikacja i koordynacja prac nad aktualizacją opracowań o zagranicznych systemach szkolnictwa wyższego,
  • udzielanie informacji na temat uznawalności wykształcenia i polskiego systemu edukacji,
  • przygotowywanie indywidualnych informacji o zagranicznych dyplomach i stopniach naukowych.

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy, preferowane w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym,
  • ogólna wiedza dotycząca szkolnictwa wyższego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie minimum B1,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność i terminowość,
  • umiejętność pracy zespołowej i skutecznej komunikacji,
  • dyspozycyjność w zakresie  wyjazdów służbowych,
  • sprawna obsługa programów MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych,
  • doświadczenie w zakresie uznawalności wykształcenia/kwalifikacji uzyskanych za granicą.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, szkolenia,
  • wspierającą atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

W temacie wiadomości mailowej prosimy o wpisanie numeru referencyjnego oraz oczekiwania finansowe

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

  • w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

  •  w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA