Starszy Specjalista w Biurze Programów Języka Polskiego (nr ref. BJP/2/2022) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 23.06.2022

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.06.2022

Liczba wakatów: 1

Wymiar etatu: 1

Gotowość podjęcia pracy: lipiec-sierpień 2022r.

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa programów i działań BJP, w tym m.in. tworzenie dokumentacji programów, prowadzenie naborów, ocena formalna i merytoryczna wniosków;
  • obsługa beneficjentów: przygotowywanie dokumentacji, nadzór nad realizacją programów zgodnie z umową i regulaminem;
  • wsparcie w organizacji egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego
  • współpraca z pracownikami innych biur oraz kadrą kierowniczą w zakresie przygotowania planów, sprawozdań, statystyk, opracowań i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz audytorów zewnętrznych i bieżących zapytań instytucji nadzorujących działania Agencji;
  • obsługa systemów, aplikacji i innych narzędzi IT przeznaczonych do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, obiegu dokumentów oraz realizacji zadań na stanowisku zgodnych ze specyfiką pracy;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich
  • zainteresowanie tematyką związaną ze studiami polonistycznymi w Polsce i za granicą, promocją języka polskiego i polskiej kultury, certyfikacją jpjo
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji oraz samodzielność
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • doświadczenie w obsłudze baz danych
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce

Dodatkowym atutem będzie:

  • ogólna znajomość polskiej kultury, literatury, sztuki
  • znajomość innych języków obcych
  • znajomość programów graficznych i podstawowej obsługi stron internetowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA