Cykl „Direct to Internationalization” - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
08
Mar
2019

07.03.2019 - 08.03.2019
Direct to Internationalization

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Direct to Internationalization pt. How to attract American students to Polish universities? Konferencja jest organizowana przez NAWA oraz Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta. W programie przewidujemy wystąpienia gości ze Stanów Zjednoczonych, ekspertów ds. współpracy ze Stanami Zjednoczonymi oraz przedstawicieli uczelni, które mają na swoim koncie sukcesy w rozwijaniu tej współpracy. Rejestracja na wydarzenie jest już otwarta!

29
Cze
2018

29.06.2018
Direct to Internationalization

29 czerwca, tuż przed wakacjami, dostarczymy kolejnych inspiracji w obszarze internacjonalizacji podczas drugiego wydarzenia z cyklu Direct to Internationalization. Nasi eksperci podzielą się wiedzą na temat rynków: Indii, Chin oraz Ukrainy, które wraz z NAWA i kampanią Ready, Study, GO! Poland odwiedzimy na jesieni. Rejestracja już od maja na naszej stronie internetowej - zapraszamy do sledzenia informacji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. 

16
Lut
2018

16.02.2018
Direct to Internationalization

Zapraszamy do rejestracji na pierwsze spotkanie z cyklu Direct to Internationalization dotyczące zagranicznej promocji szkolnictwa wyższego, które odbędzie się 16 lutego 2018 r. w Warszawie (Hotel Novotel Centrum). Szczegółowy program spotkania znajduje się w załączniku. Liczba miejsc jest ograniczona.