Cykl „Direct to Internationalization” - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
03
Gru
2020

03.12.2020 14:00 -16:30
Direct to internationalization

Serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Direct to internationalization. Tym razem w raz z ekspertami ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Polski zastanowimy się nad tym jak zmieniły się uczelnie w dobie COVID-19. Nasi goście zaprezentują dobre praktyki i skuteczne rozwiązania zastosowane w swoich instytucjach i krajach. W drugim panelu nastomiast porozmawiamy o społecznej odpowiedzialności nauki, a wśród gości będą przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki, Polonium Foundation oraz beneficjenci NAWA. Serdeczenie zaprazamy do rejestracji na wydarzenie!

Rejestracja: https://nawa.gov.pl/direct-to-internationalization

Program wydarzenia: pdfProgramme_Direct_to_internationalization_1.pdf469.91 KB

28
Paź
2019

28.10.2019 - 29.10.2019

Zapraszamy na webinarium, które odbędzie się 28 października 2019 r. o godzinie 13.00. Będzie koncentrowało się wokół takich zagadnień jak:

  • promocja uczelni poprzez udział w sesjach eksperckich na największych konferencjach branżowych m. innymi EAIE
  • w jaki sposób przygotowywać się do poprowadzenia prezentacji/sesji?

Prowadząca Edyta Lachowicz-Santos

18
Paź
2019

18.10.2019
V Konferencja Direct to internationalization

18 października już po raz piąty spotkamy się na konferencji z cyklu Direct to internationalization, gdzie będziemy rozmawiać między innymi o tym dlaczego uczelni opłaca się zapraszać zagranicznych studentów i stypendystów NAWA w świetle ustawy 2.0., przedstawimy projekty z programów Nowoczesnej Promocji Zagranicznej i Welcome to Poland, które mamy nadzieję zainspirują Państwa do składania wniosków w kolejnych edycjach programu, a nasz gość specjalny opowie o trendach w marketingu internetowym. Rejestracja jest otwarta do 14 października, a ilość miejsc ograniczona.

8
07
Mar
2019

07.03.2019 - 08.03.2019
Direct to Internationalization

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Direct to Internationalization pt. How to attract American students to Polish universities? Konferencja jest organizowana przez NAWA oraz Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta. W programie przewidujemy wystąpienia gości ze Stanów Zjednoczonych, ekspertów ds. współpracy ze Stanami Zjednoczonymi oraz przedstawicieli uczelni, które mają na swoim koncie sukcesy w rozwijaniu tej współpracy. Rejestracja na wydarzenie jest już otwarta!

29
Cze
2018

29.06.2018
Direct to Internationalization

29 czerwca, tuż przed wakacjami, dostarczymy kolejnych inspiracji w obszarze internacjonalizacji podczas drugiego wydarzenia z cyklu Direct to Internationalization. Nasi eksperci podzielą się wiedzą na temat rynków: Indii, Chin oraz Ukrainy, które wraz z NAWA i kampanią Ready, Study, GO! Poland odwiedzimy na jesieni. Rejestracja już od maja na naszej stronie internetowej - zapraszamy do sledzenia informacji, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. 

16
Lut
2018

16.02.2018
Direct to Internationalization

Zapraszamy do rejestracji na pierwsze spotkanie z cyklu Direct to Internationalization dotyczące zagranicznej promocji szkolnictwa wyższego, które odbędzie się 16 lutego 2018 r. w Warszawie (Hotel Novotel Centrum). Szczegółowy program spotkania znajduje się w załączniku. Liczba miejsc jest ograniczona.