Direct to recognition II-Cykl „Direct to Recognition” - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Direct to recognition II

NAWA serdecznie zaprasza wszystkich pracowników uczelni oraz jednostek naukowych odpowiedzialnych za obszar uznawalności wykształcenia w procesie rekrutacji na studia lub do szkół doktorskich, na II spotkanie z cyklu Direct to Recognition, które odbędzie się już 4 grudnia br. w Warszawie. W trakcie konferencji zaprezentowany zostanie stworzony przez NAWA elektroniczny system Kwalifikator, udostępniający informacje w zakresie uznawalności w Polsce wybranych rodzajów zagranicznych dyplomów i stopni naukowych. Ponadto, omówione zostaną dobre praktyki w ocenie zagranicznych dokumentów o wykształceniu, aktualnie obowiązujące w tym względzie przepisy oraz dostępne narzędzia i źródła informacji. Nasz gość specjalny, Samir Gabro ze Swedish Council for Higher Education (szwedzki ośrodek ENIC-NARIC), wygłosi prezentację na temat sposobów wykrywania fałszerstw dokumentów o wykształceniu – ze szczególnym naciskiem na dyplomy pochodzące z krajów Bliskiego Wschodu. Konferencję zakończymy prezentacją systemów edukacji Nigerii i Meksyku – na przykładzie tych państw pokażemy, jak system Kwalifikator może ułatwić ocenę zagranicznych dokumentów.

Wystąpienie naszego Gościa ze Szwecji odbędzie się w języku angielskim, zaś pozostałe prezentację prowadzone będą w języku polskim. Uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę tej informacji przy rejestracji na spotkanie – prezentacja w języku angielskim nie będzie bowiem tłumaczona.

Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia rejestracji.

Bardzo prosimy o wyznaczenie do udziału w konferencji maksymalnie dwóch osób z jednej uczelni lub jednostki naukowej.

Program konferencji dostępny tutaj

Data wydarzenia 04.12.2019
Data zakończenia wydarzenia 04.12.2019
Data rozpoczęcia rejestracji 05.11.2019
Data zakończenia rejestracji 27.11.2019
Lokalizacja
Centrum Konferencyjne NIMBUS
al. Jerozolimskie 98, 00-001 Warszawa, Polska
Centrum Konferencyjne NIMBUS
Nie przyjmujemy więcej zgłoszeń na to wydarzenie

Lokalizacja