Direct to Recognition III -Cykl „Direct to Recognition” - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Direct to Recognition III

W trakcie spotkania 18 listopada 2020 r. porozmawiamy na temat uznawalności wykształcenia w czasie pandemii i wyzwań, które niesie ze sobą – zarówno dla polskich uczelni, jak i NAWA, podyskutujemy o procesie digitalizacji uznawalności i doświadczeniach projektu DigiRec, przedstawimy zaplanowane działania NAWA oraz zasoby i plany rozbudowy strony internetowej NAWA i KWALIFIKATORA.

Zarejestruj się (rejestracja do 16 listopada, godz. 14:00)

 

Podczas spotkania 25 listopada 2020 r. wskażemy jak ważne jest odpowiednie dostarczanie informacji i dostosowanie do zaleceń Konwencji Lizbońskiej (Lisbon Recognition Convention), omówimy także dobre praktyki w ocenie zagranicznych dokumentów o wykształceniu, aktualnie obowiązujące w tym względzie przepisy oraz dostępne narzędzia i źródła informacji.

Zarejestruj się (rejestracja do 23 listopada, godz. 14:00)

 

Cykl spotkań Direct to Recognition zakończy się 2 grudnia 2020 r. prezentacją systemu edukacji Irlandii, którą przedstawi nasz gość specjalny - Angela Lambkin z irlandzkiego ośrodka NARIC, działającego w ramach Quality and Qualifications Ireland. Wystąpienie naszego Gościa odbędzie się w języku angielskim – uprzejmie prosimy o wzięcie pod uwagę tej informacji przy rejestracji na spotkanie.  

Zarejestruj się (rejestracja do 30 listopada, godz. 14:00)

Data wydarzenia 18.11.2020