Turboprezentacje - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

FERS

 

Turboprezentacje dla uczelni i instytucji, które przyjęły strategię umiędzynarodowienia — oddajemy scenę prezentującym!

 

Otwieramy rekrutację do udziału w przeglądzie strategii umiędzynarodowienia uczelni! Na Wasze zgłoszenia i nagrania z próbką prezentacji czekamy do 25 kwietnia!

 

Podczas I Kongresu Umiędzynarodowienia Szkolnictwa Wyższego w Gdańsku  w dniach 13-14 maja br. przedstawiciele polskich uczelni będą mieli szansę zaprezentować strategie umiędzynarodowienia obowiązujące w ich instytucjach – zarówno te stanowiące odrębny dokument, jak i te będące częścią całościowej strategii uczelni. To niełatwe zadanie – każde wystąpienie nie może być dłuższe niż 2-3 minuty!

W trakcie prezentacji należy poruszyć następujące kwestie:

  • jakich obszarów dotyczy strategia?
  • czym się wyróżnia strategia na tle dokumentów innych uczelni?
  • jakie cele wyznaczyliście na najbliższe lata działalności?

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 kwietnia – zgłoś się już dziś!

 

Udział w kongresowych turboprezentacjach może wziąć każdy przedstawiciel polskiej uczelni bądź instytucji systemu szkolnictwa wyższego i nauki – z jednej uczelni przyjmiemy tylko jedno wystąpienie. Zainteresowane osoby powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do niego nagranie zawierające próbkę prezentacji.

 

UWAGA: w formularzu znajduje się miejsce na link do nagrania.

Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 10.

 

Najciekawsze propozycje wybierzemy razem ze współorganizatorami Kongresu: IROS Forum i Gdańskim Uniwersytetem Medycznym.

 

O wynikach poinformujemy najpóźniej 30 kwietnia 2024 r.

Więcej zasad prezentacji oraz warunki udziału znajdują się w Regulaminie.

Udostępnij