Studia II stopnia - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Program im. gen. Władysława Andersa – studia II stopnia to oferta skierowana do młodzieży polonijnej zainteresowanej podjęciem w Polsce studiów II stopnia. Program przyczynia się do promocji Polski jako kraju atrakcyjnych możliwości edukacyjnych i naukowych oraz wzmocnienia poziomu kwalifikacji w środowiskach polonijnych.

Program obejmuje kształcenie się w uczelniach nadzorowanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, na studiach stacjonarnych realizowanych w języku polskim, z wyłączeniem lingwistyki stosowanej oraz filologii obcych (z wyjątkiem filologii polskiej i filologii polskiej jako obcej). Studia mogą być poprzedzone rocznym kursem przygotowawczym NAWA.

Ogłoszenie o naborze wraz ze szczegółowymi wytycznymi: https://nawa.gov.pl/studenci/studenci-zagraniczni/program-im-gen-andersa/nabory-otwarte-2024/studia-ii-stopnia/ogloszenie.

Udostępnij

Menu