Dyrektor Biura Programów dla Naukowców (nr ref. 4/BPN/2023) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 14.08.2023

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.08.2023

Wymiar etatu: 1

Liczba wakatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Gotowość do zatrudnienia: od września 2023

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • koordynowanie i nadzór nad realizacją programów i konkursów, projektów i umów będących w zakresie kompetencji Biura Programów dla Naukowców;
  • koordynowanie i nadzór nad działalnością Krajowego Punktu Kontaktowego dla programu Maria Skłodowska-Curie Actions;
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentów do ogłoszenia naborów w programach Biura Programów dla Naukowców;
  • nadzór nad przebiegiem oceny wniosków i wyboru projektów;
  • współpraca z ekspertami zewnętrznymi, oceniającymi wnioski;
  • współorganizacja wydarzeń związanych z działalnością NAWA;
  • prezentowanie oferty programowej NAWA podczas spotkań i konferencji w Polsce i za granicą;
  • tworzenie i monitoring budżetów programów i innych działań realizowanych w Biurze Programów dla Naukowców;
  • podpisywanie i zatwierdzanie dokumentów zgodnie z przewidzianą ścieżką obiegu dokumentów i przyznanymi uprawnieniami;
  • współpraca z kadrą kierowniczą przy tworzeniu planów, sprawozdań, statystyk, opracowań i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne;
  • wnioskowanie do Dyrektora i proponowanie usprawnień w zakresie działalności Biura;
  • zarządzanie zespołem, tworzącym Biuro Programów dla Naukowców.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wiedza z zakresu zarządzania zdobyta w ramach studiów, kursów lub pracy na kierowniczym stanowisku (min. rok);
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum C1 pozwalająca na reprezentowanie; NAWA podczas wydarzeń zagranicznych;
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w administracji publicznej;doświadczenie w realizacji projektów i zarządzaniu nimi;
  • doświadczenie w zakresie budżetowania;
  • zdolności komunikacyjne;
  • zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatna opieka medyczna, 13-ta pensja;
  • ciekawa i stabilna praca przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miła atmosfera pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA