Główny Specjalista w Biurze Komunikacji i Promocji (BFK/2/2022) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń 30.09.2022r., data rozstrzygnięcia 17.10.2022r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • budowanie oraz rozwijanie relacji z mediami oraz instytucjami partnerskimi;
  • redagowanie oraz opracowywanie materiałów prasowych, wypowiedzi eksperckich, wywiadów;
  • udział w tworzeniu oraz prowadzeniu projektów promocyjnych i komunikacyjnych;
  • obsługa i redakcja strony internetowej Agencji;
  • zarządzanie profilem firmy w social mediach;
  • udział w generowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań komunikacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki humanistyczne lub społeczne;
  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z obsługą medialną;
  • doświadczenie w przygotowywaniu informacji i komunikatów prasowych, redagowaniu materiałów promocyjnych;
  • dobra znajomość języka angielskiego – co najmniej na poziomie C1;
  • Znajomość programów pakietu MS Office oraz CMS (Joomla, wordpress);
  • dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej;
  • doświadczenie w organizacji wydarzeń krajowych i międzynarodowych;
  • obsługa programów kancelaryjnych (np. EZD);
  • znajomość CMS.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy;
  • prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA