Informatyk w Zespole Rozwoju Oprogramowania (nr ref. 1/BIT/2023) - NAWA

Data rozstrzygnięcia: 31.03.2023

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Kogo szukamy?

Czy zawsze nurtowało Cię jak lepiej opisać daną funkcjonalność? Jesteś dociekliwy i posiadasz umiejętność wyciągania wniosków?

Skutecznie prezentujesz swoje opinie? Lubisz być adwokatem diabła? Często dzielisz włos na czworo? A może po prostu czujesz się analitykiem?

Jeśli na większość powyższych pytań odpowiadasz „tak” – to aplikuj. To Ciebie szukamy. U nas ludzie i interakcje są zdecydowanie ponad procesy i narzędzia.

Twoje zadania:

  • identyfikacja potrzeb związanych z rozwojem systemów NAWA;
  • poszukiwanie rozwiązań dla problemów biznesowych;
  • mapowanie procesów na funkcjonalności systemów;
  • dekompozycja i walidacja wymagań adresowanych przez użytkowników systemów w NAWA;
  • przygotowywanie scenariuszy i przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych dla wdrażanych rozwiązań;
  • uczestnictwo w spotkaniach analitycznych z dostawcą systemów i wspólne ustalanie priorytetów dla kierunku rozwoju;
  • wsparcie techniczne dla wnioskodawców i pracowników;

Nasze oczekiwania:

  • proaktywna postawa i nieustająca chęć podnoszenia kwalifikacji;
  • umiejętność komunikacji z użytkownikami systemu
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym;
  • „zdolność dogłębnej analizy problemów;
  • ogólna wiedza na temat architektury i specyfiki działania systemów bazodanowych i webowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej;

Mile widziane:

  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki ścisłe);
  • znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence;
  • znajomość notacji UML lub BPMN;
  • doświadczenie pracy w środowisku zwinnym;
  • udokumentowane doświadczenie na stanowisku analityka;

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • pracodawcę, który work&life balance traktuje poważnie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA

W czwartek 2 maja 2024 roku Kancelaria Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej będzie czynna do godziny 15:30.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu w kolejnym dniu roboczym.