Młodszy Specjalista / Specjalista w Biurze Uznawalności Wykształcenia (Nr ref. BUW/2/2021) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: do 31.10.2021r.

Data rozstrzygnięcia: 26.11.2021r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, Śródmieście

Gotowość podjęcia pracy: 01.12.2021r.

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • uwierzytelnianie oraz nadawanie apostille na dokumentach wydanych przez polskie uczelnie, potwierdzających przebieg i ukończenie studiów;
  • zarządzanie bazą wspierającą uznawalność zagranicznych kwalifikacji – Kwalifikator;
  • udzielanie informacji oraz przygotowanie materiałów nt. uwierzytelniania dokumentów m in. do umieszczenia na stronie NAWA;
  • udział w organizacji konferencji, webinariów i spotkań dotyczących uznawalności wykształcenia oraz uwierzytelniania dokumentów;
  • udział w realizacji projektów krajowych i międzynarodowych poświęconych uznawalności wykształcenia.

Od osób zgłaszających swoją kandydaturę oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego;
  • doświadczenia w pracy biurowej– preferowane doświadczenie w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją w j. anielskim (min. B1);
  • komunikatywna znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętności pracy w zespole, skutecznej komunikacji oraz samodzielności
  • sumienności i dobrej organizacji pracy
  • znajomość zasad dotyczących uwierzytelniania polskich dokumentów oraz uznawalności zagranicznych dyplomów w Polsce będzie dodatkowym atutem;
  • biegłej znajomości programów pakietu Microsoft Office;
  • doświadczenie w pracy w systemie EZD lub innym systemie służącym do elektronicznego zarządzania dokumentacją będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

  • ciekawą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • kontakt z przedstawicielami środowiska akademickiego;
  • możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia, kursy językowe);
  • prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB