Nabór na stanowisko głównego specjalisty ds. promocji szkolnictwa wyższego w pionie komunikacji i promocji (Nr ref. PKP/1/2017) - NAWA

Nabór na stanowisko głównego specjalisty ds. promocji szkolnictwa wyższego w pionie komunikacji i promocji (Nr ref. PKP/1/2017)

Data przyjmowania zgłoszeń 11.10.2017 r, Data rozstrzygnięcia 13.10.2017 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • organizacja i koordynacja udziału NAWA oraz polskich uczelni w międzynarodowych targach i konferencjach oraz innych imprezach promujących naukę i szkolnictwo wyższe
  • udział w międzynarodowych targach i konferencjach oraz innych imprezach promujących naukę i szkolnictwo wyższe
  • tworzenie długoterminowych planów merytorycznych dotyczących stron internetowych oraz strategii mediów społecznościowych administrowanych przez NAWA, koordynacja ich realizacji
  • budowanie pozytywnego wizerunku NAWA poprzez utrzymywanie relacji z zagranicznymi partnerami oraz przedstawicielami uczelni i jednostek naukowych współpracującymi z Agencją

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk społecznych
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z międzynarodową promocją nauki i szkolnictwa wyższego
  • znajomość struktury nauki polskiej oraz organizacji związanych z międzynarodowym rynkiem szkolnictwa wyższego
  • minimum roczne doświadczenie w koordynowaniu i tworzeniu portalu internetowego lub profilu mediów społecznościowych w dziedzinie współpracy międzynarodowej, popularyzacji nauki i wyników badań naukowych
  • umiejętność języka angielskiego na poziomie C1
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, kreatywność
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych
  • umiejętność pracy samodzielnej pod presją czasu
  • umiejętność tworzenia krótkich komunikatów i artykułów – „lekkie pióro”

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia. Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.