Nabór na stanowisko Informatyka w Biurze Informatyki i Administracji (Nr ref. BIA/1/2021) - NAWA

Przyjmowanie zgłoszeń do 11.04.2021 r., data rozstrzygnięcia 30.04.2021 r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wsparcie techniczne użytkowników pierwszej linii wsparcia – helpdesk
  • wsparcie w zakresie sprzętu, systemów operacyjnych, aplikacji z rodziny Microsoft oraz aplikacji wewnętrznych
  • wdrażanie, monitorowanie oraz administrowanie pakietem Office365 (Sharepoint, Teams, OneDrive, Exchange)
  • instalacja i konfiguracja sprzętu zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • optymalizacja, automatyzacja i unowocześnianie procesów wsparcia aplikacji i usług dla klienta wewnętrznego
  • inicjowanie zmian usprawniających działanie wspieranych systemów, testy i udział we wdrażaniu zmian w systemach informatycznych
  • zarządzanie sprzętem IT w oparciu o procedury i instrukcje
  • naprawa/kierowanie do naprawy sprzętu IT, urządzeń peryferyjnych zlokalizowanych w firmie
  • dokumentacja konfiguracji systemów IT, tworzenie procedur oraz instrukcji
  • kontakt z dostawcami, zamawianie małego sprzętu IT

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji
  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
  • znajomość pakietu Office365 (Sharepoint, Teams, OneDrive, Exchange)
  • znajomość środowiska Active Directory
  • umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów
  • samodoskonalenie w ramach wiedzy technicznej
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętność pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim

Mile widziane:

  • znajomość Microsoft Exchange
  • znajomość środowiska Microsoft Server 2012 (i wyższych)
  • znajomości zagadnień sieciowych (obsługa, konfiguracja, diagnostyka)
  • wiedza w zakresie administrowania systemami typu ERP
  • znajomość środowiska EZD PUW/ EZD RP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika
  • benefity: prywatna opieka medyczna, 13-ta pensja
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko, numer referencyjny ogłoszenia i oczekiwania finansowe.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA: https://nawa.gov.pl/images/PO-WER/Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf

oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji