Nabór na stanowisko starszego specjalisty ds. projektów w Pionie programów dla instytucji (Nr ref. PPI/1/2019) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń 10.02.2019 r., data rozstrzygnięcia 22.02.2019 r.

Wymiar etatu:1

Rodzaj umowy: umowa na zastępstwo

Gotowość podjęcia pracy: luty 2019

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjna programów zarządzanych przez Agencję finansowanych ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), w szczególności:
    • opracowywanie formularzy, dokumentacji i procedur do programów,
    • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania,
    • monitorowanie przebiegu realizacji umów podpisywanych przez Agencję z grantobiorcami, w tym weryfikacja dokumentacji zgłoszeniowej uczestników projektów, monitorowanie postępu rzeczowego i finansowego projektu,
    • rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów,
    • obsługa procesu raportowania i współpracy z Instytucją Pośredniczącą PO WER,
    • koordynacja działań projektowych pomiędzy komórkami organizacyjnymi Agencji,
    • obsługa kontroli zewnętrznych koordynowanych programów,
    • wprowadzanie danych do systemów SL2014, SOWA.
  • współpraca przy promocji programów i upowszechnianiu rezultatów programów,
  • obsługa baz danych,
  • sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich – preferowane kierunki w dziedzinach nauk humanistycznych lub społecznych,
  • minimum trzyletnie doświadczenie administracyjno-organizacyjne w pracy w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy przy kontraktowaniu, wdrażaniu lub rozliczaniu projektów finansowanych ze środków europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój,
  • umiejętność komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim,
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywności, samodzielności i dyscypliny w przestrzeganiu terminów i procedur, w tym procedur finansowych,
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji,
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi programów MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych,
  • umiejętność pracy samodzielnej pod presją czasu.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzul:

  • w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

  •  w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB