Nabór osób na stanowisko głównego specjalisty w Pionie programów dla naukowców (Nr ref. PPN/2/2019) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń: 21.07.2019 r.

Data rozstrzygnięcia: 31.07.2019 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40  (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Gotowość podjęcia pracy: wrzesień/październik 2019

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjna programów zarządzanych przez Agencję, finansowanych ze środków krajowych, w szczególności:
    • opracowywanie dokumentacji i procedur do programów w zakresie mobilności naukowców i doktorantów,
    • obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca z ekspertami zewnętrznymi przy ocenie merytorycznej oraz przygotowywanie umów,
    • monitorowanie realizacji umów z grantobiorcami,
    • rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez beneficjentów,
  • organizacja i prowadzenie spotkań i szkoleń związanych z promowaniem oferty oraz upowszechnianiem rezultatów programów,
  • sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów,
  • proponowanie usprawnień w zakresie programów dla naukowców,
  • współpraca w przygotowaniu opracowań strategicznych w zakresie mobilności naukowców oraz umiędzynarodowienia uczelni i jednostek naukowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy, preferowane w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką,
  • wiedza ogólna dotycząca działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce,
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (poziom min. C1),
  • umiejętność organizacji pracy własnej, kreatywność, samodzielność i terminowość,
  • dyspozycyjność w zakresie 2-5 dniowych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność pracy zespołowej i skutecznej komunikacji,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • sprawna obsługa programów MS Office.

 Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych,
  • doświadczenie w obsłudze programów grantowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, szkolenia,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną

W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB

KONKURS NIE ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY