Nabór osób na stanowisko Specjalisty w Zespole Współpracy Bilateralnej (Nr ref. BDA/7/2021) - NAWA

Data przyjmowania zgłoszeń  25.11.2021 r., Data rozstrzygnięcia  10.12.2021 r.

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40

Gotowość podjęcia pracy: 01.01.2022

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa administracyjno-finansowa programów stypendialnych w zakresie międzynarodowej mobilności studentów i naukowców, w szczególności:

           - opracowywanie procedur, formularzy i dokumentacji do programów

           - obsługa naborów wniosków do programów, w tym ocena formalna, współpraca  z ekspertami zewnętrznymi przy                      ocenie merytorycznej oraz obsługa procesu kontraktowania i raportowania,

           - przygotowywanie decyzji, umów finansowych/aneksów ze stypendystami programów oraz z podmiotami                                        i ekspertami w ramach realizacji programu, monitorowanie przebiegu ich realizacji,

            - weryfikacja raportów stypendystów oraz raportów merytorycznych i finansowych uczelni

            - monitorowanie realizacji projektów

  • organizacja i prowadzenie spotkań i szkoleń związanych z promowaniem oferty oraz upowszechnianiem rezultatów programów,
  • obsługa baz danych i systemów teleinformatycznych Agencji,
  • sporządzanie raportów merytorycznych z realizowanych programów,
  • proponowanie usprawnień w zakresie obsługiwanych programów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy, preferowane w instytucjach związanych ze szkolnictwem wyższym i nauką,
  • umiejętność komunikacji w mowie i piśmie w j. angielskim (poziom minimum B2),
  • umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność i terminowość,
  • zainteresowanie tematyką stosunków międzynarodowych i dyplomacji naukowej
  • umiejętność pracy zespołowej i skutecznej komunikacji,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • biegła obsługa programów MS Office.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość innych języków obcych,
  • doświadczenie we współpracy międzynarodowej lub współpracy akademickiej.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość pogłębiania wiedzy, szkolenia,
  • wspierającą atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy prosimy o wypełnienie formularza pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:

 w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko

w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

pdfObowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA.pdf562.68 KB