Specjalista-Główny Specjalista w Biurze Finansowo-Księgowym (nr ref. 1/BFK/2024) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 29.02.2024

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 10.03.2024

Wymiar etatu: 1

Liczba wakatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności list płac dotyczących wynagrodzeń pracowników Agencji oraz zleceniobiorców
  • Bieżąca kontrola stopnia wykonania budżetów w ramach wynagrodzeń z uwzględnieniem źródła ich finansowania, analiza danych, prognoza wydatków;
  • organizacja i koordynacja prac Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych;
  • Ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym (listy płac, wyciągi bankowe, polecenia księgowania);
  • Obsługa bieżąca bankowości elektronicznej programów wg zakresu
  • Analiza procesów i uzgadnianie kont księgowych;
  • Współuczestnictwo w przygotowywaniu sprawozdań finansowych;
  • Przygotowanie dokumentów do archiwizacji;
  • Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem zespołu księgowości.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenia wyższego; preferowane ekonomiczne (finanse, rachunkowość);
  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku; doświadczenie w obsłudze projektów unijnych jako dodatkowych atut
  • znajomość ustaw: o rachunkowości, finansach publicznych,  VAT, CIT oraz przepisów wykonawczych;
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera (Excel, Word);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • samodzielności, odpowiedzialności oraz rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;
  • analitycznego myślenia;
  • inicjatywy i zaangażowania;

Dodatkowym atutem będą:

  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych (szczególnie państwowych osób prawnych)
  • doświadczenie w pracy w systemie finansowo-księgowym ENOVA, wiedza w zakresie możliwości rozwojowych systemu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-tą pensję;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA