Starszy/Główny Specjalista w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkim (nr ref. 2/BZL/2024) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 19.01.2024

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.01.2024

Wymiar etatu: 1

Liczba wakatów: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników Agencji
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego
  • naliczanie list płac zgodnie z przepisami prawa i kontrola wyników ich naliczania
  • obsługa programu Płatnik
  • rozliczanie czasu pracy
  • obsługa benefitów (karty sportowe, pakiety medyczne)
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie deklaracji do US, ZUS, GUS, PFRON
  • wsparcie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej współpracowników oraz ekspertów zewnętrznych Agencji;
  • administracja PPK w zakresie swoich kompetencji;
  • tworzenie sprawozdań, statystyk, zestawień na potrzeby dyrektora Agencji, innych komórek organizacyjnych oraz instytucji zewnętrznych;

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy z podobnym zakresem zadań;
  • biegła znajomość języka polskiego (min. C1);
  • znajomość język angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się z ekspertami oraz zagranicznymi instytucjami;
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych, przepisów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców oraz przepisów ochrony danych osobowych;
  • znajomość narzędzi MS Office na poziomie zaawansowanym;
  • rzetelność, terminowość oraz umiejętność planowania i organizacji pracy;

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w instytucjach publicznych;
  • doświadczenie w obsłudze osób wykonujących zadania zarówno w Polsce, jak i za granicą;
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów oraz naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników oddelegowanych do pracy za granicą;
  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań i dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców, powiadomień i oświadczeń do UP, zezwoleń na pracę, dokumentów do kart pobytu;
  • znajomość systemu kadrowo – płacowego enova 365.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-tą pensję;
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA