Starszy Specjalista w Biurze Programów Języka Polskiego (nr ref. BJP/1/2023) - NAWA

Termin przyjmowania zgłoszeń: 01.03.2023

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.03.2023

Liczba wakatów: 2

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • organizacja i realizacja programów promujących język polski realizowanych przez NAWA, w tym m.in. tworzenie dokumentacji programów, prowadzenie naborów, ocena formalna i merytoryczna wniosków;
  • obsługa beneficjentów: przygotowywanie dokumentacji, nadzór nad realizacją programów zgodnie z umową i regulaminem, prowadzenie korespondencji, udzielanie informacji na temat oferty programowej NAWA;
  • wsparcie w organizacji egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego;
  • promowanie działalności programowej NAWA;
  • współpraca z pracownikami innych biur oraz kadrą kierowniczą w zakresie przygotowania planów, sprawozdań, statystyk, opracowań i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz audytorów zewnętrznych i bieżących zapytań instytucji nadzorujących działania Agencji;
  • obsługa systemów, aplikacji i innych narzędzi IT przeznaczonych do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, obiegu dokumentów oraz realizacji zadań na stanowisku zgodnych ze specyfiką pracy;
  • udział w delegacjach i wyjazdach służbowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich;
  • biegła znajomość języka polskiego;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, mile widziana znajomość innych języków obcych;
  • umiejętność pracy zespołowej, skutecznej komunikacji oraz samodzielność;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • doświadczenie w obsłudze baz danych;
  • wiedza ogólna dotycząca profilu działalności instytucji publicznych odpowiedzialnych za rozwój nauki i szkolnictwa wyższego w Polsce.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość tematyki nauczania języka polskiego jako obcego w Polsce i za granicą.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • pracodawcę, który work&life balance traktuje poważnie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika;
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, 13-ta pensja;
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia;
  • miłą atmosferę pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez formularz dostępny pod adresem:

Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV  klauzul zamieszczonych poniżej.

w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko:

 w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji:

 Obowiazek-informacyjny---rekrutacja-NAWA

W czwartek 2 maja 2024 roku Kancelaria Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej będzie czynna do godziny 15:30.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu w kolejnym dniu roboczym.