OGŁOSZENIE nr 18/2023 z dnia 9 czerwca 2023 r. O WPROWADZENIU ZMIANY DO OGŁOSZENIA O NABORZE WNIOSKÓW O UDZIAŁ W PROGRAMIE nr 35 z dnia 31 grudnia 2022 roku – zmianie uległ termin zakończenia naboru wniosków w Programie. - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

OGŁOSZENIE nr 18/2023 z dnia 9 czerwca 2023 r. O WPROWADZENIU ZMIANY DO OGŁOSZENIA O NABORZE WNIOSKÓW O UDZIAŁ W PROGRAMIE nr 35 z dnia 31 grudnia 2022 roku – zmianie uległ termin zakończenia naboru wniosków w Programie.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej uprzejmie informuje o wydłużeniu naboru wniosków w Programie Zawacka NAWA do 30 czerwca 2023 roku do godz. 15.00.00 (czasu lokalnego – Warszawa). Wydłużenie terminu spowodowane jest pojawieniem się dodatkowych krajów partnerskich (Tajlandia, Rwanda, Palestyna, Ukraina - doktoranci) w późniejszym terminie. Zmianie uległa treść pkt 2.7 Ogłoszenia, odnośnie trybu zgłaszania się po potwierdzenie z ośrodka goszczącego. Wnioski nie są przesyłane, ale studenci sami zgłaszają się na uczelnie w Polsce z decyzją (stypendium NAWA) lub zaświadczeniem (stypendium Instytucji Partnerskiej).

Pozostałe zapisy Ogłoszenia pozostają bez zmian.

Udostępnij