ASEF zaprasza studentów oraz młodych profesjonalistów do udziału w Young Leaders Summit! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Trzecie wydarzenie z cyklu Young Leaders Summit, organizowane przez Asia-Europe Foundation (ASEF), odbędzie się w dniach 15-19 października w Brukseli. Tegoroczna edycja skupi się na zagadnieniach związanych z etycznym przywództwem, odnosząc się do jedenastu obszarów: kultury, ekonomii, edukacji, środowiska, rodziny, finansów, mediów, polityki, religii, nauki oraz sportu.

Termin aplikacji upływa 20 maja, 23:59 GMT. Kandydaci między 18 a 30 rokiem życia muszą być obywatelami kraju partnerskiego ASEM i wykazać się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie. Rekrutacja odbywa się na zasadach Open Call, a koszty uczestnictwa pokrywa organizator.

Wszystkie szczegółowe informacje w ogłoszeniu:

pdfASEFYLS3_OpenCallOverview.pdf867.74 KB

Zachęcamy do udziału!

 

3rd ASEF Young Leaders Summit 2

 

ASEF od 1997 roku promuje wzajemne zrozumienie oraz wzmacnia relacje inicjując współpracę pomiędzy ludźmi, instytucjami i organizacjami w Azji i Europie. Fundacja z główną siedzibą w Singapurze jest jedynym ciałem instytucjonalnym Asia-Europe Meeting (ASEM). Rocznie prowadzi ok. 25 projektów w partnerstwie ze 125 organizacjami, głównie konferencje, seminaria, warsztaty, a także wydaje publikacje i działa w zakresie platform edukacyjnych on-line. Beneficjentami programów ASEF jest corocznie ok. 3 000 Europejczyków i Azjatów.

Więcej informacji na stronie www.asef.org 

ASEF HORIZONTAL 5C PNG

Udostępnij