Bekker NAWA - wyniki preselekcji - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Informujemy, że pierwszy etap oceny merytorycznej wniosków złożonych w szóstej edycji programu Bekker NAWA został zakończony. W wyniku oceny wstępnej (preselekcji) Zespół Oceniający rekomendował do kolejnego etapu oceny merytorycznej 235 wniosków, które uzyskały minimum 12 punktów na 15 możliwych do uzyskania. Zgodnie z Ogłoszeniem o naborze, na tym etapie eksperci oceniali projekty na podstawie dotychczasowego przebiegu kariery naukowej lub akademickiej oraz osiągnięć naukowych wnioskodawcy.

Aktualny status wniosku można sprawdzić po zalogowaniu do systemu teleinformatycznego NAWA.

Status „Ocena merytoryczna ukończona” oznacza, że wniosek nie został rekomendowany do dalszego etapu oceny merytorycznej.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że program Bekker NAWA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawanych konkursów Agencji, co przekłada się na znaczną ilość aplikacji w każdej edycji. Oznacza to, że poziom konkurencji, jak również poziom składanych wniosków każdego roku wzrasta. Przy tak wielu dobrych kandydaturach nawet niektóre wartościowe aplikacje nie uzyskują wystarczającej liczby punktów.

Udostępnij