Direct to Recognition VI – rozpoczynamy rejestrację na konferencję! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

Zapraszamy wszystkich pracowników uczelni oraz jednostek naukowych odpowiedzialnych za obszar uznawalności wykształcenia oraz wszystkich jednostek zainteresowanych kwestiami uznawania zagranicznych kwalifikacji na VI spotkanie z cyklu Direct to Recognition, które odbędzie się już 5 grudnia br. w Warszawie.

Podczas konferencji omówimy następujące zagadnienia:

  • Działania NAWA w zakresie uznawalności wykształcenia (plany na rok 2024),
  • Uznawalność świadectw uprawniających do ubiegania się o przyjęcie na studia,
  • Uznawanie dokumentów o wykształceniu z Białorusi po wypowiedzeniu umowy o uznawalności, system edukacji Białorusi, wydawane dyplomy i ich weryfikacja,
  • Weryfikacja autentyczności dokumentów z Białorusi, Rosji i Ukrainy,
  • Zagadnienia związane z uwierzytelnianiem dokumentów, legalizacją i apostille,
  • System edukacji Rwandy.

Wydarzenie odbędzie się w godz. 10:00-16:00, Centrum Konferencyjne Zielna, ul. Zielna 37, Warszawa (w pobliżu stacji Metro Świętokrzyska). Szczegółowy program wydarzenia zamieścimy na stronach internetowych NAWA w najbliższym dniach. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zapraszamy do rejestracji elektronicznej, która potrwa do dnia 27.11.2023 roku do godz. 09:00.

Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia rejestracji.

Udostępnij