Najbliższy Dzień Otwarty NAWA już 18 kwietnia! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Jeśli chcesz złożyć wniosek w programie Nowoczesna Promocja Zagraniczna lub interesuje Cię oferta Programów dla Naukowców zapraszamy na najbliższy Dzień Otwarty NAWA, które odbędą się 18 kwietnia w Warszawie w Centrum Zielna.

 MG 2730

Program spotkań:

pdfDni-otwarte-program.pdf394.47 KB

Rejestracja:

Formularz na spotkanie w dniu 18 kwietnia 2018

Uwaga:  Decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy zapisy do wyczerpania miejsc. Informacja o miejscu spotkania (Warszawa) zostanie przesłana uczestnikom w mailowym potwierdzeniu udziału w spotkaniu.

NAWA nie pokrywa kosztów przyjazdu na spotkanie, jak również kosztów zakwaterowania. W przypadku pytań bądź wątpliwości związanych ze spotkaniem prosimy kontaktować się z Pionem Programów dla Instytucji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Pionem Programów dla naukowców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udostępnij