Dzień z NAWA już w kwietniu w Gliwicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Krakowie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Kwiecień to prawdziwie intensywny miesiąc pod kątem spotkań z cyklu "Dzień z NAWA" organizowanych przez NAWA w całej Polsce. 4 kwietnia gościliśmy na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, zaś 16 kwietnia na Uniwersytecie Łódzkim. Kolejne wydarzenia przewidziane są w Gliwicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Krakowie. Organizowane przez NAWA wydarzenia mają na celu przybliżyć uczelniom oraz instytucjom ofertę oraz programy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. W trakcie spotkań zostaną przedstawione programy NAWA, w tym programy dla naukowców oraz instytucji. Ponadto obecni będą mogli dowiedzieć się więcej na tematy związane z kampanią Ready Study Go! Poland, cyklem szkoleń Direct to Internationalization oraz uznawalnością wykształcenia i uwierzytelnianiem dokumentów.

 

40602028525 9dc1fec285 z

                                                                                                 Spotkanie na Uniwersytecie Łodzkim (zdjęcie dzięki uprzejmości UŁ)

16.04. - Uniwersytet Łódzki, Łódź

19.04. - Politechnika Śląska, Gliwice

20.04. - Uniwersytet Adama Mickiewicza, Poznań

25.04. - Uniwersytet Ekonomiczny, Wrocław

27.04. - Akademia Górniczo-Hutnicza, Kraków

Rejestracja na wydarzenia oraz szczegółowe programy znajdują się na stronach www gospodarzy spotkań. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Pionem Komunikacji i Promocji NAWA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do uczestnictwa!

 

Udostępnij