Dzień z NAWA w Katowicach - przedstawiamy ofertę programów - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy na spotkanie z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się 3 marca 2020 roku na Wydziale Nauk Społecznych UŚ.

"Dzień z NAWA" organizowany jest przez uniwersytet. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele agencji, którzy zaprezentują ofertę programową i inicjatywy NAWA, takie jak: Program Polskie Powroty; Program im. Ulama; Program im. Bekkera; Program im. prof. Walczaka; Współpraca i wymiana międzynarodowa; Program PROM – międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej; Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe; Welcome to Poland; STER - Umiędzynarodowienie szkół doktorskich; Program Katamaran - realizacja wspólnych studiów II stopni; Promocja Zagraniczna. 

Wszystkich zainteresowanych ofertą NAWA serdecznie zapraszamy do udziały w wydarzeniu.

Program

Rejestracja pod adresem: https://formularze.us.edu.pl/site/index/330

Udostępnij