EUA ogłosiła konkurs na nowego Sekretarza Generalnego - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zarząd European University Association EUA przygotowuje się do mianowania nowego Sekretarza Generalnego, który zastąpi Lesley Wilson piastującą to stanowisko od 2002 roku. Wybrany kandydat poprowadzi zespół 40 pracowników w biurach w Brukseli i Genewie, nadzorując budżet operacyjny w wysokości 5 mln EUR.

Sekretarz Generalny będzie współtworzyć i wdrażać plan strategiczny Stowarzyszenia, koncentrując się na takich zadaniach jak zapewnienia silniejszego oddziaływania w środowisku uniwersyteckim, budowanie relacji oraz partnerstw, a także zwiększenie liczby członków EUA. Jako rzecznik szkolnictwa wyższego osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z kierownictwem krajowych konferencji rektorów, aby rozwijać obszary wspólnego zainteresowania.  Ustępująca w tym roku Lesley Wilson stworzyła wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów w dziedzinie szkolnictwa wyższego i nauki, oparty na wartościach i sile europejskiego szkolnictwa wyższego. Stanowi to podstawę działania EUA: współpraca jej członków oraz kooperacja z krajowymi konferencjami rektorów. Ponadto EUA od samego początku angażuje się w obszar programów badawczych UE, wspierany przez Grupę Roboczą ds. Polityki Badawczej.

Więcej informacji na temat stanowiska Sekretarza Generalnego EUA, w tym wymaganych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia, można znaleźć na stronie: https://candidates.perrettlaver.com/vacancies wyszukując opis pod numerem ogłoszenia 4247.

Termin składania wniosków upływa w poniedziałek, 2 września 2019 roku o godzinie 12:00 CEST. Zapytania dotyczące stanowiska można kierować do Mario Adamo za pośrednictwem adresu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem +31 (0) 202 404 378.

Udostępnij