Europe Education Week 2024 w Wietnamie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

19 października rozpocznie się Europejski Tydzień Szkolnictwa Wyższego organizowany przez Delegaturę UE w Wietnamie i państwa członkowskie UE w ramach projektu Team Europe, który ma na celu umożliwienie wietnamskim studentom, pracownikom akademickim i innym odbiorcom poznanie możliwości kształcenia w Europie.

Program Europe Education Week 2024:

- 19 października 2024 r., 9:00 – 16:00 – targi edukacyjne, Ho Chi Minh City

- 20 października 2024 r., 9:00 – 16:00 – targi edukacyjne, Hanoi

- 22 – 23 października 2024 r., 9:00 – 16:30 – Erasmus+ Day, Hanoi

W trakcie wydarzenia na stoiskach będzie można spotkać instytucje nauki i szkolnictwa wyższego oraz przedstawicieli ambasad państw członkowskich UE. Udział w targach daje możliwość spotkania blisko 3000 studentów wietnamskich zainteresowanych studiami w Europie, pracowników akademickich, nauczycieli i rodziców.

W ramach Erasmus+ Day będzie można wymienić się najlepszymi praktykami dotyczącymi współpracy pomiędzy UE a Wietnamem w dziedzinie szkolnictwa wyższego. To także okazja do nawiązania kontaktów z wietnamskimi uczelniami.

Podobnie jak w latach ubiegłych Ambasada RP w Hanoi będzie obecna na wydarzeniach, koordynując jednocześnie udział polskich instytucji na stoisku narodowym. W poprzednich edycjach stoisko z polską ofertą cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Polskie uczelnie zainteresowane promocją swojej oferty w Wietnamie mogą nieodpłatnie pojawić się wraz z materiałami promocyjnymi na stoisku narodowym. Koszty związane z delegacją (bilety lotnicze, hotele, diety, ubezpieczenie itp.) uczelnia opłaca we własnym zakresie. 

Z uwagi na kwestie organizacyjno-logistyczne Delegatura UE ograniczyła możliwość udziału do pięciu uczelni z każdego kraju na każdych targach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ambasadą RP w Hanoi do dnia 25 lipca 2024 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy kierować je także za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu e-mail. NAWA nie prowadzi zapisów na wydarzenie, może jednak udzielić podstawowych informacji zainteresowanym: tel. 532 755 631.

Udostępnij