Europejskie Targi Edukacyjne Tajwan (EEFT) 2024 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Tegoroczna edycja Europejskich Targów Edukacyjnych (EEFT) w Tajpej odbędzie się w dniach 19-20 października. Rejestrację uczestnictwa należy sfinalizować przed 31 lipca 2024 r.

 

2024EEFT Visual 990 470

 

EEFT zostały zainicjowane w 2002 roku jako jedyne targi na Tajwanie organizowane wspólnie przez europejskie instytucje. Obecny komitet targów składa się z Biura Francuskiego w Tajpej i Campus France, Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) w Tajpej oraz British Council.

EEFT to największe europejskie targi edukacyjne na Tajwanie - ponad 8000 gości w edycji 2023, przede wszystkim osoby w wieku od 18 do 35 lat. W 2023 r. w Targach wzięły udział trzy polskie uczelnie: Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu, Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu oraz Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Po zakończeniu targów, przedstawiciele Uniwersytetu Artystycznego odbyli wizyty na lokalnych uniwersytetach z myślą o budowie projektów wymiany międzynarodowej.

 

Większość odwiedzających targi poszukuje oferty szkół wyższych, przede wszystkim studiów drugiego i pierwszego stopnia, a także studiów doktoranckich. Najpopularniejsze kierunki m.in. to biznes i administracja, sztuka, design, a także informatyka i edukacja.

Biuro Polskie w Tajpej może zaoferować nieodpłatną możliwość prezentacji uniwersytetów na stoisku placówki. Istnieje także – warta rozważenia w kontekście rosnącego zainteresowania przyszłych studentów tajwańskich - możliwość organizacji osobnego, indywidualnego stoiska dla zainteresowanych. Opłata za odrębne, standardowe stoisko wynosi 82 000 NTD (ok. 10000 PLN), a dodatkowe opcje, takie jak wynajęcie sali na seminarium trwające (50 minut) to koszt rzędu 3000 NTD (ok. 365 PLN).

 

Rejestrację uczestnictwa w targach należy sfinalizować przed 31 lipca 2024 r., a termin składania projektów stoisk to 15 września 2024 r.

 

Osobą kontaktową w sprawie targów EEFT po stronie Biura Polskiego w Tajpej jest p. Kajetan Domski (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.: +886-2-7729-9320).

Więcej informacji na temat organizacji targów znajduje się pod poniższym linkiem: https://www.eef-taiwan.org.tw/

Udostępnij