Finansowanie na organizację Kursów Przygotowawczych NAWA otrzyma 10 uczelni! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Znamy już wyniki naboru w ramach programu Kursy Przygotowawcze NAWA do podjęcia studiów w Polsce. Dofinansowanie otrzyma 10 uczelni z akredytacją NAWA. 

W tym roku nabór w Programie odbył się według nowej formuły. Uprawnionymi podmiotami do składania wniosków o dofinansowanie były uczelnie, które otrzymały akredytację NAWA na lata 2021-2023 do prowadzenia Kursu Przygotowawczego NAWA.

Celem Programu jest wspieranie promocji Polski jako kraju atrakcyjnych możliwości edukacyjnych i naukowych poprzez przygotowanie cudzoziemców do kształcenia w polskich uczelniach. Przedmiotem Programu jest realizacja działań polegających na zorganizowaniu i przeprowadzeniu dla stypendystów programów Agencji kursu przygotowawczego do podjęcia nauki w języku polskim.

W trakcie kursów, stypendyści uczą się lub doskonalą znajomość języka polskiego oraz poszerzają swoją wiedzę w zakresie przedmiotów związanych z kierunkiem przyszłych studiów, ale także pogłębiają wiedzę na temat Polski, jej kultury i historii.

LISTA PODMIOTÓW KTÓRE OTRZYMAŁY FINANSOWANIE 

Więcej informacji o Akredytacji NAWA 

Więcej informacji o programie Kursy Przygotowawcze NAWA 

 

Zdjęcie na stronie głównej: ©Robert Kneschke- stock.adobe.com 

 

Udostępnij