II spotkanie Partnerów i Koordynatorów Programu CEEPUS za nami - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W dniu 15 października w siedzibie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej odbyło się II spotkanie Partnerów i Koordynatorów Programu CEEPUS. Wzięli udział m.in. przedstawiciele uczelnianych biur współpracy międzynarodowej. Podczas spotkania oprócz wystąpienia Krajowego Koordynatora Biura CEEPUS Michała Skowrońskiego swoją prezentację dotyczącą szkoły letniej CEEPUS zatytułowaną Zakochaj się w polskiej żywności wygłosił doktor Maciej Kluz z Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wydarzenie było okazją do wymiany dotychczasowych doświadczeń związanych z Programem oraz do skonsultowania nurtujących zagadnień. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji w przyszłym roku.

Jednocześnie przypominamy o zbliżających się terminach składania aplikacji w ramach mobilności Programu CEEPUS w roku akademickim 2018/2019:

30 października - termin składania aplikacji mobilności w ramach sieci akademickich

30 listopada - termin składania aplikacji mobilności w ramach stypendiów Freemover

Więcej informacji na stronie: www.ceepus.info w dziale FAQ.

 

IMG 5187

 

IMG 5154

 

IMG 5173

Udostępnij