Już jest! Nasza publikacja "Welcome to Poland - historie sukcesu" - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

POWER logotypy EFS RP NAWA UE PL

Na konferencji "Welcome to Poland - historie sukcesu" miała swoją premierę publikacja pod tym samym tytułem.

To omówienie założeń programu, a także prezentacja projektów dzięki niemu zrealizowanych w różnych częściach Polski.

Oddając w ręce zainteresowanych tę książkę, chcemy przybliżyć szanse, jakie czekają na uczelnie, które zechcą skorzystać z programu. Pokazujemy, jak program zmieniał się i dostosowywał do potrzeb polskiego życia uczelnianego. Pierwotnie dotyczył jedynie podnoszenia kompetencji kadry akademickiej czy pracowników administracji oraz tworzenia miejsc obsługi studentów i kadry zagranicznej – Welcome Centre. Z czasem działania miały coraz szerszy wymiar wizerunkowo-promocyjny i podążały ,,z duchem czasu - tłumaczy we wstępie do publikacji dr Dawid Kostecki, Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Mamy powody do radości i wspólnego świętowania. Bez zaangażowania uczelni, naszych beneficjentów to wszystko nie mogłoby się udać. Cieszymy się, że jako NAWA mogliśmy brać udział w czymś zupełnie wyjątkowym.

Publikacja "Welcome to Poland - historie sukcesu", omawiająca dotychczasowe edycje programu, znajduje się TUTAJ

WTP historie sukcesu 600x300px

Udostępnij