Kanały komunikacji i promocji NAWA do dyspozycji polskich uczelni! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy wszystkie polskie instytucje szkolnictwa wyższego do dzielenia się za pośrednictwem mediów społecznościowych NAWA informacjami, zapowiedziami oraz relacjami z wydarzeń dedykowanych zagranicznym studentom i naukowcom. Zachęcamy do przesyłania informacji prasowych w języku polskim i angielskim wraz z linkami i załączonymi zdjęciami, które NAWA będzie mogła publikować w swoich kanałach w mediach społecznościowych. Zależy nam szczególnie na materiałach anglojęzycznych, których przekaz kierowany jest do zagranicznych kandydatów decydujących o wyborze dalszej ścieżki edukacji i kariery zawodowej.

Materiały online prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze względu na ilość, skalę i zasięg prezentowanych wydarzeń oraz strategię promocyjną, NAWA zastrzega sobie prawo do selekcji oraz edycji otrzymanych treści.

Udostępnij