Kolejne wydanie Biuletynu KPK - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Obecny numer ma szczególny charakter ze względu na swoją tematykę podsumowującą 20 lat uczestnictwa Polski w programach ramowych UE na rzecz badań i innowacji. Ponadto 2018 rok to 20. rocznica powstania polskiego Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE. Z okazji tego podwójnego jubileuszu wydana została publikacja "20 lat Polski w unijnych programach ramowych w zakresie badań i innowacji. 20 lat Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Programów Badawczych UE". W Biuletynie znalazł się m.in. wstęp przygotowany przez wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Polsce, Jarosława Gowina oraz Carlosa Moedasa, Europejskiego komisarza ds. Badań, nauki i innowacji. Czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się z polskimi historiami sukcesu - najważniejszymi i najciekawszymi projektami koordynowanymi przez polskie jednostki naukowe i polskich przedsiębiorców w ciągu ostatnich 20 lat.

Ponadto zaproszenie do skorzystania z możliwości oferowanych w ramach grantu Era Chairs w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, a także do udziału w wydarzeniach organizowanych w całej Polsce.

Lektura dostępna jest w wydaniu on-line tutaj

Biuletyn KPK wydawany jest raz na kilka miesięcy, całość materiału przygotowywana jest w języku angielskim. Subskrypcja za pośrednictwem formularza.

Udostępnij