Konferencja „Kierunek Nauka - osiągnięcia laureatów programów NAWA” - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania propozycji prezentacji na organizowaną przez NAWA konferencję naukową, która odbędzie się 18 maja 2023 r. w Warszawie. 

Konferencja będzie przestrzenią do zaprezentowania najnowszych osiągnięć badawczych naukowców, którzy korzystali z mobilności wyjazdowej i przyjazdowej w ramach programów NAWA. Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybrane będą najciekawsze propozycje do prezentacji.

Czekamy na zgłoszenia w ramach następujących dziedzin: nauki humanistyczne i społeczne, nauki przyrodnicze i medyczne oraz nauki inżynieryjne i techniczne.

Zapraszamy do przygotowania wystąpień o dynamicznym charakterze, zrozumiałych nie tylko dla specjalistów z wąskiego obszaru badań, zapewniających skupienie uwagi słuchaczy. Rekomendowany czas wystąpienia to 12 minut, 10 slajdów. Ilość tekstu na slajdach powinna być ograniczona na rzecz elementów wizualnych i dźwiękowych. Język wystąpienia – angielski.

Laureatów programów NAWA zainteresowanych wygłoszeniem prezentacji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Termin zgłoszeń upływa 17 kwietnia 2023 r.

 

Udostępnij