Konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom” - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

NAWA będzie w tym roku partnerem corocznej konferencji Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”, która odbędzie się w dniach 2-5 czerwca 2024 r. na Politechnice Śląskiej w Katowicach.

 

belka 16x9 logo PROM 2024 SM53

 

Wydarzenie umożliwia wymianę doświadczeń i wiedzy między przedstawicielami świata akademickiego oraz praktykami z zakresu public relations, promocji i komunikacji. Przekrojowy temat tegorocznego spotkania brzmi: „Trendy. Technologie. Taktyki. Rozmowy o komunikacji w Europejskim Mieście Nauki Katowice”. W programie konferencji znalazł się panel zatytułowany „Globalne aspiracje, lokalne korzenie – promocja uczelni polskich na arenie międzynarodowej”, w którym udział weźmie dr Dawid Kostecki, dyrektor NAWA.

Podczas konferencji członkowie Stowarzyszenia będą mieli możliwość zgłoszenia swoich postulatów do Krajowej Strategii Umiędzynarodowienia Nauki i Szkolnictwa Wyższego i przedyskutowania ich z Zespołem Ekspertów zajmujących się Strategią, którzy odpowiadają za kwestie dyplomacji naukowej.

Program konferencji, regulamin oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie organizatora.

Udostępnij