Konkurs na publikację na platformie Times Higher Education - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA ma przyjemność ogłosić wśród uczelni i jednostek naukowych konkurs na publikację artykułu promocyjnego. Celem Konkursu jest międzynarodowa promocja polskiego obszaru szkolnictwa wyższego i nauki poprzez stworzenie możliwości opublikowania artykułu na międzynarodowym portalu zajmującym się tematyką edukacji wyższej i nauki - Times Higher Education

Konkurs skierowany jest do jednostek dydaktycznych i naukowych w Polsce. Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 14.06.2019 do 30.06.2019 roku nadesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pracę konkursową, czyli artykuł promujący jednostkę nadsyłającą pracę konkursową lub Polskę jako atrakcyjną destynację podjęcia studiów. Artykuł może odnosić się merytorycznie do jednostki akademickiej lub wybranego obszaru studiów/badań lub też do walorów studiowania w Polsce. Prace muszą być przygotowane w języku angielskim a ich objętość nie może przekraczać 700 słów.

Szczegółowy Regulamin Konkursu dostępny jest tutajW razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs THE

Udostępnij