Lista beneficjentów Programu Welcome to Poland ogłoszona - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Koniec października to bardzo intensywny czas dla NAWA - wiemy, że nasi wnioskodawcy czekają na informacje o rezultatach naborów w programach Agencji. Informujemy zainteresowane uczelnie o ogłoszeniu wyników w Programie Welcome to Poland. Lista zakwalifikowanych wnioskodawców wraz z sumą przyznanych środków dostępna jest w zakładce Instytucje tutaj. Wszystkim beneficjentom serdecznie gratulujemy.

Program Welcome to Poland - wychodząc na przeciw wyzwaniom związanym z rosnącą liczbą obcokrajowców podejmujących studia i pracę na uczelniach wyższych - daje mozliwość wsparcia uczelni i jednostek naukowych poprzez finansowanie projektów ukierunkowanych na rozwój kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy, przygotowanie organizacyjne miejsca dedykowanego obsłudze studentów i kadry zagranicznej oraz rozwijanie działań związanych z internacjonalizacją w domu. Kluczowym działaniem w ramamch Programu jest także kształtowanie postaw otwartości i tolerancji w środowisku akademickim i otoczeniu społecznym uczelni. W ten sposób NAWA wspomoże polskie uczelnie w uzyskiwaniu kompetencji oraz przygotowaniu organizacyjnym do przyjmowania studentów i kadry z zagranicy.

 W razie pytań prosimy o kontakt z Pionem Programów dla Instytucji

Udostępnij