Listy rankingowe w programie Letnie kursy języka i kultury polskiej 2019 - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

NAWA informuje o rozstrzygnięciu naboru w Programie Letnie kursy języka i kultury polskiej. Letnie kursy języka i kultury polskiej to intensywne kursy wakacyjne będące okazją do nauki języka, a także do spotkania z polską kulturą i historią. Jednym z głównych celów NAWA jest promocja języka polskiego. Cel ten jest realizowany między innymi przez organizowanie letnich kursów języka i kultury polskiej, w trakcie których uczestnicy kursów mogą intensywnie uczyć się polskiego (ok. 20 godzin zajęć w tygodniu), rozmawiać po polsku na zajęciach i poza nimi (na ulicy, w restauracji, w trakcie spotkań z Polakami), zwiedzać różne miasta w Polsce, integrować się z innymi zagranicznymi studentami, realizować wspólnie projekty.

Poniżej prezentujemy listy osób zakwalifikowanych na kurs, listy rezerwowe oraz listę wniosków z negatywną oceną merytoryczną w podziale na 3 grupy:

  • lektorów,
  • osoby, które nie uczyły się polskiego,
  • osoby, które uczyły się polskiego.

Wszyscy zakwalifikowani na kurs otrzymają w najbliższym czasie szczegółowe informacje dotyczące miejsca, do którego zostali skierowani.

Lista rankingowa

Łącznie na wskazanych listach znajdują się wszystkie wnioski, które przeszły pozytywnie ocenę formalną. W razie jakich kolwiek pytań prosimy uprzejmie o kontakt z Koordynatorem Programu.

Udostępnij