Mamy kalendarz wydarzeń zagranicznych na 2024 rok - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

 

Prezentujemy kalendarz wydarzeń zagranicznych na nadchodzący rok. Mamy nadzieję, że proponowane wydarzenia pozwolą połączyć działania NAWA i jednocześnie odpowiedzieć na potrzeby uczelni wyższych i instytucji nauki.

Przy tworzeniu kalendarza uwzględniliśmy wyniki ankiety, w której udział wzięło:

- 28 uniwersytetów 

- 19 uczelni technicznych 

- 13 akademickich uczelni niepublicznych 

- 13 państwowych wyższych szkół zawodowych

- 11 uczelni medycznych 

-  6 uczelni artystycznych

-  6 uczelni rolniczych i przyrodniczych

-  6 nieakademickich uczelni niepublicznych

-  4 uczelnie ekonomiczne

-  10 innych placówek edukacyjnych.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej będzie kontynuować budowanie marki polskiej nauki na międzynarodowych targach branżowych. Będziemy obecni na targach i konferencjach w Nowym Orleanie (NAFSA), Tuluzie (EAIE) oraz Perth (APAIE). W planie mamy również spotkania z rodakami za granicą w ramach Polonia Meetings w Berlinie, Wilnie, Chicago oraz Londynie. Wiele z tych spotkań będzie miało formułę rozszerzoną o spotkania na lokalnych uniwersytetach w ramach EDU&SCIENCE Meetings.

O wszystkich wydarzeniach oraz terminach rejestracji będziemy informować na naszej stronie internetowej w zakładce Targi

 

 

Plany zagraniczne 2024

Udostępnij