Nabór do programu Future Leaders Connect - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W imieniu British Council Polska zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w projekcie Future Leaders Connect. Program ten to wyjątkowa szansa dla młodych liderek i liderów, aby stać się częścią międzynarodowej sieci osób, które chcą zmieniać świat poprzez tworzenie nowoczesnej, opartej na wiedzy polityki. Future Laders Connect jest jednym z kluczowych projektów British Council związanych z promowaniem edukacji i otwartej wymiany wiedzy oraz tworzeniem świata sprzyjającego różnorodności.

British Council poszukuje osób w wieku 18-35 lat o udokumentowanych zdolnościach przywódczych, które mają pomysły, energię oraz zapał do tego, aby zmierzyć się z wyzwaniami przyszłości. Wspólnie z innymi osobami ze społeczności Future Leaders Connect będą mieć szansę wypracować wizję nowoczesnego świata oraz przy wsparciu globalnej sieci mentorek i mentorów omówić ją w trakcie pobytu w Wielkiej Brytanii w okresie od 21 października do 1 listopada 2019 roku.

Dwie osoby wyłonione z polskiego naboru będą miały możliwość bezpłatnego:

·  wyjazdu do Wielkiej Brytanii na 10-dniowe warsztaty rozwijające zdolności przywódcze,

·  dołączenia do grona wyjątkowych osób, dla których przyszłość świata jest istotnym tematem,

·  omówienia najważniejszych globalnych wyzwań z brytyjskimi parlamentarzystami,

·  spotkania się z inspirującymi światowymi przywódcami,

·  odwiedzenia renomowanych instytucji: w Moller Institute, Churchill College i Uniwersytetu Cambridge,

·  dostępu do międzynarodowych zasobów, wspierających rozwój zawodowy.

Aby zapewnić równy dostęp do udziału w projekcie, British Council pokrywa wszelkie koszty związane z udziałem, a cały program wyjazdu dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

Broszura informacyjna na temat projektu.

Zgłoszenie on-line należy wypełnić do 6 maja 2019, do godziny 23:59 czasu brytyjskiego (czyli 7 maja 2019, do godziny 00:59 czasu polskiego) poprzez formularz znajdujący się tutaj

 

Udostępnij