Nabór do programu Nowoczesna Promocja Zagraniczna tylko do końca kwietnia! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W roku 2018 NAWA wesprze pierwsze projekty uczelni oraz jednostek naukowych i instytucji badawczych ukierunkowane na ich promocję za granicą. Tylko do 30 kwietnia przyjmowane są wnioski w ramach naboru do programu Nowoczesna Promocja Zagraniczna.

Jakie projekty będzie można sfinansować w ramach programu? Zaproponowane działania powinny cechować się przede wszystkim innowacyjnością i wysokim stopniem dopasowania do potrzeb grupy docelowej oraz do celów uczelni lub jednostki naukowej. Mogą one obejmować szerokie spektrum aktywności, od zintegrowanych kampanii informacyjnych przez działalność promocyjną w wybranych kanałach komunikacyjnych np. social media (w tym np. współpraca z blogerami czy youtuberami) lub dedykowane aplikacje mobilne, po kontakty bezpośrednie realizowane w różnorodny sposób zarówno w kraju, jak i zagranicą. Pomysły mogą dotyczyć także obszaru e-learningu i aplikacji wspomagających kandydatów w rozpoznaniu swoich zainteresowań danym kierunkiem studiów. Program oferuje szerokie spektrum możliwości i daje możliwość realizacji kompleksowych działań promocyjnych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin oraz szczegółowe informacje i dokumenty znajdują się tutaj.

Złóż aplikację do programu.

Udostępnij