Nabór wniosków do Działania Solidarni z Białorusią – studenci już 30 września! - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Dokładnie za tydzień 30 września, otwarty zostanie nabór wniosków dla obywatelek i obywateli Białorusi, w ramach Działania Solidarni z Białorusią – studenci. Już dziś można sprawdzić, kto kwalifikuje się do aplikowania oraz jakie dokumenty musi skompletować by złożyć wniosek.

W tym roku w ramach Działania Solidarni z Białorusią – studenci, nabór prowadzony będzie w ramach dwóch ścieżek. Z jednej strony o stypendium aplikować będą mogły osoby, które w tym roku rozpoczną studia na polskich uczelniach, jak również ci, którzy kontynuują kształcenie na studiach, na które otrzymali stypendium w ramach inicjatywy „Solidarni ze Studentami” w roku 2020.

Zapraszanie do składania wniosków pojawi się już w 30 września, również wtedy otwarty zostanie system teleinformatyczny NAWA za pośrednictwem którego będzie można złożyć wniosek. 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat uprawnionych wnioskodawców, jak również z listą wymaganych dokumentów, by wziąć udział w procedurze. Kompletowanie dokumentów już teraz usprawni proces składania wniosku, gdy nabór zostanie otwarty.

Oferta stypendialna dotyczy studiów stacjonarnych, w języku polskim na uczelniach nadzorowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Szczegółowe informacje dostępne są w poniższych tabelach.

1 tabelka wyswietlanie v.1 1

2 tabelka v.2. zmiana nr2 1

Udostępnij