Nabór wniosków do konkursu SCIENCE IS WONDERFUL! Science fair - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Komisja Europejska otworzyła nabór wniosków w konkursie Science is Wonderful!Science fair. To coroczne targi nauki, które w sposób interaktywny poprzez eksperymenty, pokazy naukowe, gry, zabawny i inspirujące zajęcia, prezentują innowacyjne projekty badawcze realizowane w ramach Działań Marii Skłodowskiej Curie (MSCA).

 

Celem Science fair jest podkreślenie badań finansowanych ze środków UE, a także przedstawienie  znaczenia pracy badaczy MSCA dla codziennego życia obywateli. Główna grupą odbiorczą Science fair 2024 są nauczyciele i uczniowie.

Zachęcamy naukowców pracujących obecnie lub w przeszłości w projektach MSCA do zaprezentowania wyników swoich badań około 5 000 młodych gości.

Wnioski można składać do 16 października 2023 r. przez portal Komisji Europejskiej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnij