NAWA na Dniu Akademickiej Mobilności i Umiędzynarodowienia w Bratysławie - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Słowacka Agencja Informacji Akademickiej (SAIA) organizuje Dzień Akademickiej Mobilności i Umiędzynarodowienia, który odbędzie się 26 listopada 2019 r. w Bratysławie.

W programie wydarzenia przewidziane jest wystąpienie przedstawiciela Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej: „Polska perspektywa - fundusze strukturalne UE jako instrument wspierający internacjonalizację szkolnictwa wyższego”.

Dzień Akademickiej Mobilności i Umiędzynarodowienia to flagowe wydarzenie SAIA. W tym roku organizowana jest jego 7. edycja. Głównym celem wydarzenia jest stworzenie platformy do debaty o najnowszych trendach w umiędzynarodowieniu szkolnictwa wyższego oraz instytucji naukowo-badawczych, wymiana dobry praktyk i doświadczeń.

7. Dzień Akademickiej Mobilności i Umiędzynarodowienia będzie poświęcony także przedstawieniu strategii umiędzynarodowienia słowackiego szkolnictwa wyższego. W trakcie wydarzenia przewidziane są warsztaty, których celem jest wymiana doświadczeń i pomysłów dotyczących międzynarodowej mobilności akademickiej.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 18 listopada 2019 r.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników.

Więcej informacji i rejestracja LINK

Udostępnij