NAWA objęła patronatem honorowym konferencję na Politechnice Łódzkiej - NAWA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej objęła patronatem honorowym konferencję “Podwójne dyplomy jako jako filar międzynarodowych partnerstw strategicznych”, która odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2018 roku w Łodzi, wlogod
Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej. Jest to pierwsza z cyklu konferencja organizowana wspólnie przez IROs Forum i Politechnikę Łódzką.

Na pierwszy dzień konferencji przewidziany został szereg wykładów dotyczących, przede wszystkim, aspektów prawnych oraz zasad funkcjonowania podwójnych dyplomów w perspektywie ustawy 2.0 - Prawo o Szkolnictwie Wyższym. Drugi dzień wydarzenia poświęcony zostanie warsztatom na temat modeli podwójnych dyplomów na świecie z udziałem przedstawicieli prestiżowych uczelni zagranicznych. Szczegółowe informacje na temat programu konferencji oraz rejestracji dostępne są na stronie internetowej konferencji.

Zapisy trwają do 15 maja 2018 roku. Liczba miejsc ograniczona!

W razie pytań dotyczących szczegółów konferencji zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Udostępnij